Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatra és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a www.fhb.hu oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

HR Business Partner

Főbb feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű önálló menedzselése;
  • Kapcsolattartás a támogatott területekkel és vezetőikkel;
  • Vezetők támogatása a HR folyamatok, és irányelvek megfelelő működtetésében;
  • Teljeskörű tanácsadás a vezetőség részére minden személyüggyel kapcsolatos témakörben;
  • Részt vesz az üzleti stratégiához illeszkedő éves létszám tervezés kialakításában;
  • Folyamatosan követi a munkaerő és bérköltségek alakulását;
  • Célkitűzési és értékelési folyamat szakmai támogatása, követése;
  • Részvétel HR rendszerek bevezetésében és működtetésében;
  • Közreműködik a szervezetfejlesztési projektekben;
  • Beszámolók, statisztikák készítése;
  • HR projektek irányítása.

Állás betöltésének feltételei

  • Gazdasági vagy HR felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
  • Toborzás-kiválasztási feladatok elvégzésében 5 éves tapasztalatot szerzett;
  • Proaktív, kezdeményező;
  • Magabiztos, határozott fellépésű;
  • Kifejezetten jó kommunikációs, konfliktuskezelési és tárgyalási képesség;
  • Nagy munkabírású, képes egy időben számos feladatot kézben tartani, priorizálni;
  • Naprakész munkajogi ismeretekkel rendelkezik;
  • MS-Office programcsalád felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel összetett függvények, diagramok, kimutatások készítésében való jártasság).

Állás adatai

Állás azonosító: 801
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Humánerőforrás Gazdálkodás
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: HR Business Partner