Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatra és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a www.fhb.hu oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Kompenzációs szakértő

Főbb feladatok

  • Az üzleti területek munkaerő igényének és költségeinek tervezése, valamint HR kontrolling feladatok;
  • Bér- és bérjellegű költségekkel kapcsolatos előrejelzések, elemzések és prezentációk készítése;
  • Közreműködés az ösztönzési rendszer és teljesítménymenedzsment rendszer kidolgozásában és működtetésében;
  • Munkaköri katalógus elkészítése;
  • Bónusz rendszer működtetése;
  • Rendszeres riportok, elemzések készítése;
  • Újítások bevezetése az elemzési módszerekben és a riportálás területén;
  • Részvétel HR projektekben.

Állás betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat;
  • Magas fokú MS-Office ismeretek;
  • Hay munkakör-értékelés ismerete;
  • Tapasztalat ösztönzési programok kidolgozásában;
  • Jó analitikus készség, logikus gondolkodásmód;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Kiemelkedő pontosság, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Állás adatai

Állás azonosító: 802
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Humánerőforrás Gazdálkodás
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Kompenzációs szakértő