Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatra és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a www.fhb.hu oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok

  • a bank lakossági és kkv ügyfeleinek professzionális kiszolgálása, az ügyfélkapcsolatok erősítése a bejövő hívások kezelése során,
  • az ügyfelek teljes körű és magas szintű tájékoztatása, a bank betéti- és hiteltermékeinek értékesítése, proaktív keresztértékesítés,
  • az elektronikus termékekhez (bank-, hitelkártya, NetBank) kapcsolódó ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása,
  • a bank ügyfelei számára átfogó segítségnyújtás és pénzügyi tranzakciók végrehajtása,
  • az ügyfélkérés és -probléma lehető legrövidebb időn belül történő megválaszolása

Állás betöltésének feltételei

  • a megpályázott munkakörben banki tapasztalat előny, de nem feltétel (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • kommunikációs készsége és problémamegoldó képessége kiemelkedő,
  • ügyfélorientált szemléletű,
  • rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség, proaktivitás jellemzi,
  • hatékonyan dolgozik csapatban, nagy munkabírású,
  • biztos számítástechnikai felhasználói ismeretekkel rendelkezik.

Állás betöltése során előnyt jelent

  • középfokú angol nyelvtudás.
  • felsőfokú végzettség, vagy folyamatban levő pénzügyi / gazdasági felsőfokú tanulmányok

Állás adatai

Állás azonosító: 672
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítés Támogatás
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs